אודות

שלום! שמי גרג ליפסקי, מאז שאני זוכר את עצמי תמיד נדהמתי מהים והעולם התת ימי. האהבה הזו משכה אותי לצלילה, שייט ובעצם כל מה שקשור בים. לכן, מאוד התרגשתי כאשר סיימתי את קורס המדריכים שלי לפני יותר מ- 10 שנים לאחר שירות צבאי בחיל המודיעין. מאז, הסמכתי אלפי חניכים בכל הרמות והובלתי אינספור צלילות מכל הסוגים בים תיכון, ים סוף ועוד מגוון רחב של מקומות כגון: מצרים וסיני, מקסיקו ומרכז אמריקה, איי יוון, הבהמס והאיים הקריביים, מלדיבים, מיקרונזיה ועוד. בזמן שהתקדמתי בעולם הצלילה סיימתי את התואר השני שלי באקולוגיה ימית ואיכות סביבה באוניברסיטת ת"א.

אחת התשוקות שפיתחתי היא לים העמוק ולצלילה טכנית. אני מוסמך כצולל טרי- מיקס ומדריך טכני ומאחורי מאות צלילות טכניות. במהלך מסעותיי בעולם הוסמכתי גם כצולל מערות טכני במערות המדהימות של אזור יוקטן שבמקסיקו ואף הובלתי מספר לא קטן של צלילות כאלו.

מלבד להיות מתחת למים אני נהנה מרכיבות שטח באופניים, טיולים, סנובורד, שיט (בעל רישיון שיט מסחרי- 40) ובערך כל מה שקשור עם להיות בחוץ ובטבע.
המטרה של Sea Tel Aviv הינה לקדם, לחנך ולתרום לשמירה של הסביבה הימית תוך מגוון רחב של פעילויות ימיות שונות. אני מזמין אתכם לבוא ולגלות עולם חדש ומופלא מעל ומתחת למים. השקט והשלווה של הים בתוספת אלמוגים צבעוניים ודגה עשירה לא יפסיקו להדהים אתכם.

אני אשמח לארח אתכם בכל פעילות ימית ש- Sea Tel Aviv מציעים ולנסות להעביר אליכם חלק מהתשוקה והאהבה שאני רוכש לים ולסביבה הייחודית הזו ומזמין אתכם להתרשם ממה שאנחנו מציעים באתר.
אל תהססו ליצור איתי קשר ואשמח לענות לכל שאלה שתהיה לכם.

גרג ליפסקי
info@seatelaviv.co.il

052-8698080