צלילה

צלילה בתל אביב יכולה להיות חופשה נפלאה לכל המשפחה.

Sea Tel Aviv היא חברת בוטיק המתמחה בצלילות וקורסים פרטיים ובקבוצות קטנות, צילום תת מימי וחבילות צלילה בהתאמה אישית למגוון יעדים בארץ ובעולם כגון: סיני, ירדן, קפריסין (הספיה הטרופה זינוביה), האיים המלדיבים, איי קוקוס, מיקרונזיה (פלאו, ויאפ) ברמה הגבוהה ביותר.

בין אם אתה צולל מנוסה שמחפש לצלול באחת הספינות הטרופות של ת"א, אשקלון או אכזיב, צולל מתחיל שמעוניין לשפר את היכולות ואת תחושת הנוחות שלו במים או מישהו שמעולם לא צלל לפני, לצלול עם Sea Tel Aviv זה בדיוק הדבר בשבילך.

Sea Tel Aviv מחויבת לספק את הרמה הגבוהה ביותר של שירות ומקצועיות תוך כדי שמירה ואהבת הים. אצלנו הים הוא לא תחביב אלא דרך חיים. אנו להוטים ובטוחים שנצליח להעביר לכם חלק מן התחושה הזו בכל אחת מן הפעילויות שלנו. כל קורסי ופעילויות הצלילה מועברים על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר המטרה שלהם היא לספק לכם את החויה הטובה והמהנה ביותר.

אנו מאמינים כי כל צולל צריך ליהנות מצלילה רגועה וארוכה עם מדריך מקצועי שמכיר בצורה הטובה ביותר את האזור בו הוא צולל. כאשר אתם מצטרפים לצלילות שלנו אתם מקבלים את מלוא הזמן ותשומת הלב הדרושים כדי להנות בצורה הטובה ביותר מהסביבה המופלאה הזו.

אתרי הצלילה שלנו כוללים את אתרי הבית שלנו בת"א: "מערות גורדון", שונית "הציפור" והספינה הטרופה זאב הים.
אתרים בצפון הארץ: הצוללת שירה, מערות אכזיב, הנקרות ועוד. ואתרים בדרום הים התיכון כגון: הספינות הטרופות החוגלה והסי גארד לאלו המעוניינים לחוות ספארי צלילה יומי בים תיכון.

בנוסף, Sea Tel Aviv משווקים ציוד ממיטב היצרנים בשוק אנחנו נשמח לייעץ לכם על הציוד שהכי מתאים לכם בכל רמה ולכל תקציב.

הסטנדרטים הגבוהים והשאיפה הבלתי מתפשרת שלנו למצוינות, צברו לנו מוניטין ללא תחרות בלימוד צלילה וביצירת חבילות צלילה בהתאמה אישית למגוון יעדים שונים. אנו מבטיחים כי תקבל את תשומת הלב המרבית מהמדריך שלך ותזכה לחויה המהנה, הבטוחה והמקצועית ביותר שיגרום לצלילה להיות ספורט שתרצו לחזור אליו פעם אחר פעם!

למידע נוסף לחצו על קורסים או פעילויות הצלילה.

ב-Sea Tel Aviv לא רק לומדים לנשום מתחת למים אלא מקבלים חוית צלילה ייחודית ומהנה.

info@seatelaviv.co.il
052-8698080